Sıkça Sorulan Sorular

Gram evde, seçilmiş, porsiyonlanmış, tartılmış ve ayıklanmış malzemelerin, tariflerle beraber haftalık olarak istediğiniz adrese ulaştırıldığı bir sistemdir.

Alışveriş yapmadığınız için zaman kazandırır. Ürünler tam olarak tarife göre porsiyonlandığından hiçbir malzeme çöpe atılmaz ve zayi olmaz. Malzemeler kapınıza ulaşır. Tüm Türkiye’den seneler içinde edindiğimiz tedarikçi dostlarımızın malzemeleriyle tanışırsınız. Kalorisi hesaplanmış sağlıklı yemeği çok kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

Gram evde kutuları özel alüminyum balonlu çantası ve içindeki buz blokları sayesinde kendini 12 saat soğuk tutar. Ofise isteyebilir, komşuya, güvenliğe bıraktırabilirsiniz.

Hayır. Tarifler haftalık olarak değişir. Takipçilerimiz her hafta değişen 6 yemekten kendi istedikleri pakete göre seçim yaparlar.

En doğru alışverişi en taze şekilde size ulaştırmak için kendi satın alım ağımızın içine oturtuyoruz. Tüm bu malzemeleri doğru şekilde paketleyip zaman kaybetmeden size ulaştırıyoruz. Malzemelerin bizim sisteme akışı göz önüne alındığında her hafta aynı günler teslim ediliyor olması hem sizlerin kendinizi programlamasını kolaylaştırıyor, hem malzemelerin raf ömürleri çok daha uzun oluyor. Salı 24:00'e kadar seçtiğin yemekler Cuma, Cuma 24:00'e kadar seçtiğin yemekler Salı günü kapında.

Dört haftalık paketi seçtiyseniz dondurmak veya atlatmak sistem üzerinden çok kolay. Son sipariş seçim gününden önce (Salı ve Cuma 24:00) profil sayfanız üzerinden statünüzü değiştirebilirsiniz.

Tüm sebze ve meyve tarifin ihtiyacına göre tartılmış ve porsiyonlanmış olarak geliyor. Fakat raf ömürlerini kısaltmamak adına biz yıkamıyoruz sizlerin yıkaması gerekiyor.

Aynı tarifin malzemelerinin üzerinde aynı renk etiket yapıştırıyoruz. Tüm mor etiketler tavuk, tüm mavi etiketler balık reçetesine ait gibi...

Organik çok içi boşaltılmış bir terim olabiliyor. Ama biz Gram ailesi olarak her malzemeyi mevsiminde ve taze olarak kullanmaya özen gösteriyoruz. Hiçbir ürünümüzde katkı, margarin, glikoz şurubu kullanmıyoruz. Tavuklarımız serbest gezen, gerçek yem yiyen tavuklar, etlerimiz yerli besi.

Tarifler çok basit bir şekilde kişinin yemek bilgisinin minimumda olduğu düşünülerek hazırlanmıştır.

Tüm tariflerin malzemelerini ve adımlarını yemeği seçmeden önce web sitemizden görebilirsiniz.

Gram evde kutularında gelen malzemeler daha önce dondurulmamıştır. Et, balık ve tavuk ürünlerini dondurabilir, sebze ve meyveyi doğru saklama koşullarında bir haftaya kadar kullanabilirsiniz.

Bizler geri dönüşüm taraftarıyız. Kutuları, buz akülerini ve alüminyum balonları biriktirerek istediğiniz bir Gram'a ulaştırabilirsiniz ya da bir sonraki siparişinizin teslimatında sizden geri alabiliriz.

Belli bir süre bizim tariflerimizle pişirirseniz arada paylaştığımız püf noktalar ile siz de bizim bilgilerimizden yararlanabilir, daha hızlı ve pratik yemek yapar hale gelebilirsiniz.

Şimdilik Avrupa Yakası'nda Beşiktaş, Beyoğlu, Sarıyer (Köyler hariç) Şişli, Anadolu Yakası'nda ise Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar semtlerine gönderim yapıyoruz. Semtine gönderimin başladığından haberdar olmak için üye ol.