Gram, iyi yemeğin ulaşılabilir olması fikriyle 2012'de Beyoğlu'nda açıldı. Taze, yerel ve mevsimsel malzemeler ile hazırlanan, değişen menüleriyle tanındı.
Şu anda Maslak, Kanyon Corner ve merkez mutfak olmak üzere 3 lokasyondayız. Lokantalarımızla ilgili daha fazla bilgiye www.gram.ist adresinden ulaşabilirsiniz.
COVID-19 nedeniyle 18 Mart'tan itibaren lokantalarımızda hizmet vermeye ara verirken, Gram ekibi olarak evdeki hayatınızı kolaylaştırmak ve sizleri lezzetlerimizle buluşturmaya devam etmek için yeni servislerimiz üzerinde çalıştık. Gerek merkez mutfağımıza ulaşım gerekse çalışma ortamımızda aldığımız önlemlerle sizleri Gram lezzetleri ve kalitesiyle evinizde buluşturmaya devam ediyoruz.
'Buzluğunu ve Buzdolabını Doldur' bölümünden sipariş vereceğiniz ürünlerle buzluğunuzu doldurabilir, 'Isıt ve Ye' bölümündeki porsiyonluk hazır yemekleri hızlıca ısıtıp tüketebilirsiniz. Gram Pastane'den sipariş verebilir veya 'Aç Pişir Kutular' ile adımları takip ederek lezzetli yemeklerin şefi olabilirsiniz.
Amacımız evde yemek yeme kültürünü korumak, yerel malzemeyi ve mevsimselliği hayatınızın bir parçası yapmak, iyi gıdaya ulaşmayı kolaylaştırmak, küçük üreticileri desteklemek, yerel ürünlerle ilgili bir farkındalık ve bilgi ağı oluşturmak, yemek yapmayı sevdirmek ve israfı engellemektir.
Talep, öneri ve şikayetleriniz için bize gramevde@gram.ist adresinden ulaşabilirsiniz.